KESHILLI BASHKIAK DIBER 2019
Nr EMRI MBIEMRI SUBJEKTI POLITIK Kontakt
1 Valentina Haliti Aleanca për Shqipërine valihaliti66@gmail.com
2 Xhelal Ndreka Aleanca për Shqipërine xhelal.ndreka@hotmail.com
3 Rigerta Vranici Aleanca për Shqipërine gertavranici@yahoo.com
4 Miftar Ceri Aleanca për Shqipërine 682300307
5 Alketa Çanaku Aleanca për Shqipërine alketacanaku23@yahoo.com
6 Sokol Sava Aleanca për Shqipërine sokolsava@gmail.com
7 Jurida Zebi Aleanca për Shqipërine yllizebi@gmail.com
8 Erger Kosqi Aleanca për Shqipërine geri502@hotmail.com
9 Lulzime Dani Aleanca për Shqipërine lulzime.dani@hotmail.com
10 Anisa Xhika Aleanca për Shqipërine anisaxhika3@gmail.com
11 Endri Leka Aleanca për Shqipërine endri_21@hotmail.com
12 Erisa Degjoni Aleanca për Shqipërine erisadegjoni@hotmail.com
13 Borëbardha Ademi Aleanca për Shqipërine bora.ademi@yahoo.com
14 Zylfi Kotarja Aleanca për Shqipërine zulfikotarja@gmail.com
15 Arben Lleshi Partia e Gjelber kafelleshi@yahoo.com
16 Astrit Ademi Partia e të Drejtave të Mohuara
17 Agim Hysa Partia e të Drejtave të Mohuara
18 Mirjan Elezi Partia e të Drejtave të Mohuara
19 Afrim Mikli Partia Socialdemokrate e Shqiperise afrimmikli@gmail.com
20 Hidajet Halili Partia Socialdemokrate e Shqiperise hidajethalili@gmail.com
21 Anila Lica Partia Socialdemokrate e Shqiperise perparimlica37@gmail.com
22 Ramazan Doci Partia Demokracia Sociale 686493809
23 Spartak Koltraka Partia Aleanca Demokristiane e Shqiperise takukoltraka@hotmail.com
24 Etleva Hasi Partia Aleanca Demokristiane e Shqiperise etlevahasi2@gmail.com
25 Hajri Hasi Partia Aleanca Demokristiane e Shqiperise hajrihasi11@gmail.com 
26 Kadri Muca Partia DemokatikeShqiptare radika_pimex@yahoo
27 Danjel Gjura Partia G 99 danjelgjurra@gmail.com
28 Silvana Lleshi Partia G 99 silvanadaci00@gmail.com
29 Edmond Kaza Partia G 99 edmondkaza@gmail.com
30 Irini Shehu Partia Bindja Demokratike dr.irini@hotmail.com
31 Atli Qoka Partia Bindja Demokratike 682743400

 

 

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).